Kontrole

Maksas autostāvvietas noteikumu ievērošanu kontrolē uzņēmuma kontroles darbinieki un Liepājas pilsētas pašvaldības policija. Maksas autostāvvietu kontroles darbiniekam ir speciāls formastērps un atpazīšanas zīme (ar uzņēmuma nosaukumu, darbinieka vārdu un uzvārdu).

Kontroles darbinieks kontrolē, vai maksas autostāvvietas lietotājs ir veicis priekšapmaksu par autostāvvietu lietošanu. Gadījumā, ja autostāvvietu lietotājs nav veicis priekšapmaksu par stāvvietas lietošanu, vai ir pārstāvējis apmaksāto stāvēšanas laiku, darbinieks ir tiesīgs izrakstīt brīdinājumu vai informēt pašvaldības policiju.

Brīdinājumu uzlikšanas kārtība

Ir divi brīdinājuma veidi:
1. Brīdinājums par neapmaksātu autostāvvietu.
2. Brīdinājums par pārsniegtu apmaksāto autostāvvietu lietošanas laiku.

Ja autostāvvietu lietotājs nav veicis autostāvvietu priekšapmaksu par paredzēto stāvēšanas laiku vai ir pārstāvējis apmaksāto stāvvietas laiku, tad kontroles darbinieks informē par kārtību Liepājas pašvaldības maksas autostāvvietās un to pārkāpumu sekām, uzliekot brīdinājumu (dzeltenā krāsā) uz transportlīdzekļa.

Gadījumā, ja autostāvvietu lietotājs atkārtoti pārkāpj augstāk minētos noteikumus, tad kontroles darbinieks transportlīdzeklim uzliek informatīvu, sarkanu lapu par fiksēto pārkāpumu un paziņo Liepājas pašvaldības policijai, kura ierodoties notikuma vietā, fiksē pārkāpumu un izraksta transportlīdzeklim administratīvā pārkāpuma protokolu € 30,-  apmērā.

Cienījamie autovadītāji, lai nerastos pārpratumi, aizejot no transportlīdzekļa, lūdzu pārliecināties vai attiecīgais dokuments, kas apliecina stāvvietas apmaksu atrodas redzamā vietā uz transportlīdzekļa priekšējā paneļa.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā varat griezties SIA „Liepājas autostāvvietas” birojā  Peldu ielā 5, 3. stāvā (sekot norādēm) vai zvanīt pa tel. 63481075
        
Administratīvā pārkāpuma protokola apstrīdēšanas gadījumā griezties Liepājas pašvaldības policijā, Jelgavas ielā 48, Liepājā vai pa tel. 63401978