Par mums

PAR LIEPAU

Uzņēmuma dibināšanas mērķis

Uzņēmuma galvenais darbības mērķis ir uzlabot satiksmes organizācijas plūsmu Liepājas pilsētā, nodrošinot maksas autostāvvietu lietotājiem iespēju novietot savus transportlīdzekļus uz vienlīdzīgiem noteikumiem – izdarīt savas nepieciešamās darbības pilsētas centrā un dot vietu nākamajam autovadītājam. Tādējādi pilsētas centrā nodrošinot vienmērīgu satiksmes plūsmu, nepieblīvējot stāvvietas ar pastāvīgajiem transporta līdzekļiem.Uzņēmumā strādā 9 darbinieki, kas ir sava darba profesionāļi un to ir pierādījuši darbojoties vienotā uzņēmuma komandā. To galvenais uzdevums ir radīt ērtas un viegli pieejamas autostāvvietas dažādiem lietotājiem.
Uzņēmuma darbiniekiem  ir lieli nākotnes plāni un strādājot vienoti tie centīsies tos sasniegt un realizēt pēc iespējas ātrākā laika posmā.

Misija

Uzlabot satiksmes organizācijas plūsmu Liepājas pilsētā, nodrošinot maksas autostāvvietu lietotājiem iespēju novietot savus transportlīdzekļus uz vienlīdzīgiem noteikumiem.

Vīzija

Moderns, labās prakses autostāvvietu apsaimniekošanas uzņēmums ar augstu atpazīstamību esošo un potenciālo klientu vidū, kā arī progresīvu klientu apkalpošanas kultūru.

Vērtības

Uzticamība – mēs pildām dotos solījumus un darbojamies ilgtermiņā, tāpēc klienti un darbinieki uz mums var paļauties. Efektīva pakalpojumu sniegšana – inovatīva un efektīva tehnoloģiju ieviešana, profesionāla pieeja, lai sasniegtu izvirzītos mērķus.